produktów na stronie

Acidolit bezsmakowy dla niemowląt 10 sasz

Acidolit® saszetki stosuje się w stanach zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, w sytuacjach, w których istnieje ryzyko odwodnienia w celu nawadniania oraz uzupełniania składników mineralnych w organizmie zarówno podczas biegunki jak i biegunki połączonej z wymiotami. Zaleca się aby niemowlętom poniżej 6 miesiąca życia oraz dzieciom skłonnym do alergii podawać Acidolit® w wersji bezsmakowej.
Acidolit® zawiera proszek, który po rozpuszczeniu w wodzie tworzy doustny płyn nawadniający o zmniejszonej osmolarności i obniżonej zawartości sodu, co jest zgodne z najnowszymi zaleceniami ESPGHAN (Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci).
 
Może być stosowany u niemowląt, dzieci a także osób dorosłych.

 

Acidolit smak jabłkowy 10 sasz

Acidolit Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w stanach odwodnienia organizmu.

Alax Fix 30 sasz

Alax fix to zioła do zaparzania w saszetkach. W składzie znajdują się dwa składniki – liście senesu oraz owoc kopru. Ich korzystne działanie w zakresie pobudzania prawidłowego funkcjonowania jelit jest powszechnie znane.

Altra 60 kaps

Suplement diety ALTRA to aż siedem składników aktywnych dobranych tak, aby zapewniały kompleksowe wsparcie wątrobie i pęcherzykowi żółciowemu. Preparat nie tylko poprawi pracę wątroby oraz proces trawienia, ale i oczyści organizm z toksyn.

Alugastrin do rozgryzania i żucia 40 tabl

Alugastrin jest lekiem zobojętniającym nadmiar kwasu solnego w soku żołądkowym.

Alugastrin zawiesina 250 ml

Alugastrin jest lekiem zobojętniającym nadmiar kwasu solnego w soku żołądowym. Nie powoduje nadmiernej alkalizacji soku żołądkowego i wtórnego pobudzenia wydzielania kwasu solnego. Działa osłaniająco na błonę śluzową przęłyku, żołądka i dwunastnicy. Łagodzi dolegliwości bólowe w nadkwasocie.

Anesteloc Max 14 tabl

Anesteloc Max stosowany w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku i zgagi u dorosłych.

reklama