produktów na stronie

Detusan 24 pastylki

Dedykowany osobom palącym - zmniejsza częstotliwość odruchu kaszlowego.

Nicorette Coolmint tabletki do ssania 2mg 20 tabl

Tabletki do ssania zastępują część nikotyny dostarczanej przez tytoń i pomagają w zmniejszeniu nasilenia głodu nikotynowego i objawów odstawiennych.

Nicorette Coolmint tabletki do ssania 4mg 20 tabl

Tabletki do ssania zastępują część nikotyny dostarczanej przez tytoń i pomagają w zmniejszeniu nasilenia głodu nikotynowego i objawów odstawiennych.

Nicorette spray 1mg/dawka 13,2ml (150 dawek)

Łagodzenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia. 13,2 ml - 150 dawek

Niquitin Menthol 4 mg 100 szt

Preparat NiQuitin Gumy 4 mg jest przeznaczony dla palaczy, którzy wypalają pierwszego papierosa w ciągu 30 minut od przebudzenia lub wypalających więcej niż 20 papierosów na dobę.

Niquitin Mini 4 mg 20 tabl

Tabletki do ssania dla osób chcących zerwać z nałogiem palenia papierosów. Przeznaczone dla osób wypalających ponad 20 papierosów dziennie

Niquitin Mini 4mg 60 tabl

Tabletki do ssania dla osób chcących zerwać z nałogiem palenia papierosów. Przeznaczone dla osób wypalających ponad 20 papierosów dziennie.

Niquitin pastylki do ssania 4 mg 72 sztuki

Pastylki do ssania NiQuitin są preparatem ułatwiającym odzwyczajenie się od palenia tytoniu. Zawierają kompleks nikotyny z żywicą, z którego nikotyna powoli się uwalnia i wchłania do organizmu

Niquitin pastylki do ssania miętowe 2mg 72 sztuki

Pastylki do ssania NiQuitin są preparatem ułatwiającym odzwyczajenie się od palenia tytoniu. Zawierają kompleks nikotyny z żywicą, z którego nikotyna powoli się uwalnia i wchłania do organizmu.

Niquitin plaster 0,114 gv(21mg|24h) 7 sztuk

NiQuitin Przezroczysty jest wskazany do łagodzenia objawów wynikających z odstawienia nikotyny, takich jak: uczucie głodu nikotynowego, nerwowość, niepokój, drażliwość, zaburzenia nastroju, zaburzenia snu, zaburzenia koncentracji, zwiększenie apetytu.

Dla osób palących więcej niż 10 papierosów dziennie.

 

reklama