produktów na stronie

Acatar Complex 28 tabl

Acatar Complex działa kompleksowo:
- udrażnia zatoki, zmniejszając uczucie zatkania i przywraca swobodę oddychania,
- działa przeciwzapalnie i dodatkowo zmniejsza uczucie ucisku w okolicach zatok.

Acc Mini 20mg/ml roztwór doustny smak wiśniowy 100ml

ACC MINI to wyjątkowy lek, który działając na bazie acetylocysteiny wpływa rozrzedzająco na zalegającą w drogach oddechowych wydzielinę. Może być podawany osobom dorosłym i dzieciom powyżej 3 roku życia.

Acenol forte 20 tabl

Preparat stosowany jako środek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne).

Acerola Plus tabletki do ssania 60szt

Acerola Plus to kompleksowy preparat będący bogatym źródłem witaminy C i naturalnych bioflawonoidów takich jak rutyna i hesperydyna, które korzystnie wpływają na przyswajalność witaminy C. Witamina C jest pozyskiwana z aceroli i dzikiej róży będącymi jednymi z najbogatszych naturalnych źródeł tej witaminy.

Witamina C poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego. Rutyna i witamina C wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych, dzięki temu organizm jest lepiej chroniony. Dodatkowym atutem tego preparatu jest jego wyjątkowy owocowy smak.

Afrin ND Mentol 0,05% aerozol do nosa 15 ml

Afrin ND Mentol  areosol stosowany do leczenia objawów zatkanego nosa spowodowanego przeziebieniem, katarem siennym i zapaleniem zatok.

Ambrosol syrop 30mg/5ml 120 ml

Preprat stosowany w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych, przebiegających z utrudnieniem odkrztuszania lepkiej wydzieliny oskrzelowej.

reklama