produktów na stronie

Intenson Czarnuszka nasiona 100g

CZARNUSZKA NASIONA
(Nigella sativa)
 
O zastosowaniach czarnuszki wiele osób w Polsce zapomniało. Była stosowana głównie jako przyprawa, głównie w piekarnictwie. Obecnie roślina ta przeżywa swój renesans. Nazywana jest czarnym kminem, a także „złotem Faraonów”. Przyprawę stanowią czarne nasionka mające charakterystyczny smak - słodkawy, ale jednocześnie ostry i lekko palący oraz swoisty zapach. Aby uwydatnić jej specyficzny smak należy ja uprażyć.
 


Iwostin Sensitia krem lipidowy ochronny na zimę 50ml DATA WAZNOSCI 28 02 2018

Skutecznie chroni przed mrozem i promieniowaniem UVA i UVB. Odżywia oraz uzupełnia ceramidy i inne lipidy w skórze, w tym NNKT. Działa natłuszczająco i regenerująco, przywracając skórze naturalną funkcję ochronną.

Purinasin roztwór izotoniczny 50ml

PURINASIN roztwór izotoniczny to wyrób medyczny, który wykazuje właściwości oczyszczające – usuwa z jam nosowych zanieczyszczenia, drobnoustroje i alergeny. Dodatkowo działa nawilżająco i łagodząco na podrażnienia.Splat LOVE Malinowa pasta do zębów 75 ml
NOWA CENA
Splat LOVE Malinowa pasta do zębów 75 ml

Data ważności 30.04.2017


Splat Special Love iskrzaca malinowa miłość – pasta dedykowana dla osób zakochanych ma niepowtarzalny malinowy smak i piękny ciemnoróżowy kolor. Zapewnia wybielenie, świeży oddech na bardzo długo i znacznie podwyższona odporność jamy ustnej.
  

Splat ORGANIC Pasta do zębów 75 ml DATA WAŻNOŚCI 01 03 2018

SPLAT Special Organic to pasta dedykowana dla kobiet w ciąży i w trakcie karmienia piersią oraz dla osób mających problem z wrażliwymi zębami i słabymi dziąsłami. Dzięki zawartości organicznego żelu z aloesu wzmacnia i leczy podrażnione oraz wrażliwe dziąsła.

Pasta posiada delikatnie miętowy smak.

Ziaja MED Zestaw Kuracja Naczynkowa DATA WAZNOSCI 31 10 2017
NOWA CENA
Ziaja MED Zestaw Kuracja Naczynkowa DATA WAZNOSCI 31 10 2017

W skład zestawu wchodzą:

- krem zmniejszający nadreaktywność naczynek krwionośnych na dzień 50ml

- krem uszczelniający naczynka krwionośne na noc 50ml

- płyn micelarny 200ml

 


reklama