produktów na stronie

Bioderma Atoderm Intensive Baume Kojący Balsam 500ml + Atoderm Intensive Gel 500ml GRATIS

W ramach akcji "Z sercem o atopii" Przy zakupie Atoderm Intensive Baume 500ml otrzymują Państwo Atoderm Intensive Gel Moussant 500ml GRATIS.Kojący balsam emolientowy wzbogacony o działanie przeciwświądowe, odbudowujące ochronną barierę skóry i zapobiegające podrażnieniom

Produkt bezzapachowy

Nie zawiera parabenów

Hipoalergiczny

Nie zatyka porów

BIOLOGICZNE DZIAŁANIE
Zawartość substancji aktywnej o właściwościach przeciwświądowych PEA sprawia, że Atoderm Intensive Baume szybko redukuje swędzenie i potrzebę drapania.
Wzbogacony o substancje kojące i oczyszczające, błyskawicznie łagodzi podrażnienia i trwale przywraca barierę ochronną skóry. Działanie to zawdzięcza dodatkowi unikalnego kompleksu LipigeniumTM (zbudowanego z biolipidów, które naturalnie występują w naskórku).
Balsam zawiera także kompleks Skin Barrier TherapyTM, który ogranicza czynniki zaostrzające stopień przesuszenia skóry – adhezję i proliferację Staphylococcus aureus oraz penetrację alergenów. W konsekwencji biologicznie odtwarza spójność bariery skórnej.


Cewnik urologiczny Foleya CH 16/10 ml 1szt

Cewnik silikonowy, jałowy; 2 drożny; niepirogenny, nietoksyczny.

Chicco Silikonowe osłonki na brodawki duże 2szt

 Silikonowe osłonki na brodawki - Chronią podrażnione brodawki, przynoszą ulgę w bólu, pozwalają karmić piersią nawet kobietom z płaskimi sutkami. Wykonane są z silikonu. Dostępne w małym i dużym rozmiarze.

NaturalFeeling
Pełna gama produktów opracowanych z myślą o jak najdłuższym i jak najwygodniejszym karmieniu piersią.
Wszystkie produkty z linii Natural Feeling gwarantują mamom wygodne i praktyczne rozwiązania, a dzieciom dobre samopoczucie. Aby ta wyjątkowa więź między dzieckiem a mamą przynosiła jak najwięcej radości.
Chusta trójkątna bawełniana 1 szt

Chusta trójkątna bawełniana

Inhalator Soho Midineb 1 sztuka

Soho Midineb Inhalator sprężarkowy z pompą tłokową przeznaczony do aerozoloterapii. Wyposażony w nebulizator Nebjet.

Koc ratunkowy (210 x 160cm) srebrno-złoty 1 sztuka

Koc rozłożyć na całą szerokość. Dokładnie owinąć nim poszkodowanego, końce alepić taśmą, plastrem lub zawiązać. Twarz musi pozostać odkryta!Jeżeli jest zimno należy rannego okryć srebrną powierzchnią do ciała, jeśli jest gorąco powierzchnią złotą do ciała.

Opaska elastyczna na kolano 1sztuka

Opaska składa się w 90% z przędzy bawełnianej i w 10% z gumy

Oppo Stabilizator Obojczyka roz.S 2075

Pomaga utrzymać odpowiednią postawę, zapibiega garbieniu się, opadaniu ramion, umożliwia doleczenie obojczyka po urazach. Umożliwia normalne poruszanie się. Z zależności od potrzeb można wzmocnić lub obsłabić siłę dociągania. Cały czas przypomina, że należy utrzymać prostą sylwetkę.

ROZMAR XS-S 46-53,7 cm (obwód wokół łopatki pod ramieniem)

Rio Blue Light Teeth Whitening zestaw do wybielania zębów

Białe zęby to podstawa zdrowego uśmiechu. Ładny i zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Z nowoczesnym zestawem BLUE LIGHT TEETH WHITENING osiągnięcie efektu wybielenia jest bardzo proste.

Specjalna formuła żelu, który wiążąc się z niebieskim światłem, natychmiast usuwa z powierzchni zębów osad nazębny oraz różnego rodzaju przebarwienia spowodowane paleniem papierosów, piciem herbaty, kawy, czerwonego wina oraz szarzeniem zębów postępującym wraz z wiekiem. BLUE LIGHT TEETH WHITENING  to szybki, bezpieczny i prosty sposób na wybielanie zębów, więc z powodzeniem możesz go używać w zaciszu własnego domu.


 

Rio Professional Teeth Whitening zestaw do profesjonalnego wybielania zębów

Profesjonalny zestaw wykorzystujący zaawansowaną technologię wybielania zębów niebieskim światłem, pozwala osiągnąć jak najlepsze rezultaty w swoim domu. Specjalna formuła żelu wiąże się z niebieskim światłem, natychmiast usuwając z powierzchni zębów osad nazębny oraz różnego rodzaju przebarwienia spowodowane paleniem papierosów, piciem herbaty, kawy, czerwonego wina oraz szarzeniem zębów postępującym wraz z wiekiem. Ten funkcjonalny zestaw dodatkowo posiada specjalny gumowy wysięgnik do wygodnego użytkowania w domu. PROFESSIONAL THEETH WHITENING to rewelacyjna metoda na zapewnienie sobie idealnego uśmiechu – najszybciej i najlepiej.


reklama