produktów na stronie

Aerozol Ochronny komary kleszcze meszki Dr. Alex Sadlek 100P natural 75ml

100P Aerozol Ochronny odstraszający komary, kleszcze i meszki

Boiron Dapis łagodzący ukąszenia żel 40 g

Żel łagodzący ukąszenia owadów. nie zawiera tłuszczu. Nie plami ubrań. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Domowa Apteczka KomarOff Spray 70ml

Naturalny i bezpieczny preparat kosmetyczny z olejem andiroba, d-pentanolem i gliceryną. Chroni skórę przed ukąszeniami komarów, meszek i kleszczy.

Entil Ukąszenia Plasterki 24 sztuki

 tworzy barierę ochronną na skórze w miejscu ukąszenia

łagodzi podrażnienie i uczucie swędzenia
zmniejsza zaczerwienienie
działa antybakteryjnie
 
Plasterki Entil Ukąszenia tworzą barierę ochronną na skórze w miejscu ukąszenia, zabezpieczając ją przed zanieczyszczeniami. Dzięki zawartości kwasu glicyretynowego oraz bisabololu plasterki działają miejscowo przeciwbakteryjnie, zmniejszają zaczerwienienie, a także łagodzą podrażnienia i uczucie swędzenia. Zawarty w składzie mentol chłodzi oraz koi podrażnioną skórę.
Doskonała przyczepność plasterków Entil Ukąszenia sprawia, że ich aplikacja jest wyjątkowo łatwa. Transparentna struktura ułatwia obserwację zmienionego obszaru ukąszenia bez konieczności usuwania plastra.
ENTIL Żel łagodzący po ukąszeniu owadów 8g

Entil jest hydrożelem przeznaczonym do stosowania na skórę celem miejscowego łagodzenia objawów takich jak świąd, obrzęk, zaczerwienienie skóry po ukąszeniu owadów.

Fenistil żel 20 g

Lek Fenistil ma postać żelu do stosowania na skórę. Fenistil zawiera substancję czynną dimetyndenu maleinian, który hamuje działanie histaminy – związku odpowiedzialnego za reakcje alergiczne.


FRUU Preparat przeciw komarom, kleszczom, meszkom 80ml

Preparat biobójczy odstraszający meszki, komary, kleszcze i inne owady.

Mosquiterum krem ochronny o zapachu nietolerowanym przez owady 100ml

MOSQUITERUM Krem to wyrób, który umożliwia odstraszanie owadów (zwłaszcza komarów, much, meszek), zabezpieczając przed pogryzieniem. Może być stosowany u osób dorosłych i dzieci od 1 roku życia.

Mosquiterum spray odstraszający owady 100ml

Mosquiterum spray został stworzony z myślą o zapewnieniu skórze skutecznej naturalnej ochrony latem, kiedy komary stają się wyjątkowo dokuczliwe.

Nyda Plus aerozol 100 ml

Preparat Nyda plus jest przeznaczony do fizykalnego zwalczania wszawicy głowy. Preparat Nyda plus stosowany zgodnie z zaleceniami skutecznie zwlcza wszy, nimfy ( larwy) i jaja (gnidy), oczyszczająć włosy z pazoczytów.

Jest bez substancji zapachowych . Prosty i łaty w stosowaniu dla Ciebie i innych osób z wszawicą. Preparat ma unikalny sposób działania. 

 


reklama