produktów na stronie

Alfa Diabetic FRESH płyn stomatologiczny dla diabetyków 200 ml

Specjalistyczna, ziołowa, łagodna i nawilżająca płukanka dla diabetyków. Ułatwia codzienną higienę jamy ustnej. Łagodzi objawy suchości ślinianek w jamie ustnej, przeciwdziała rozwojowi próchnicy. Zapobiega krwawieniu, łagodzi ból, przynosi ulgę, zdecydowanie podnosi komfort pacjenta, straca czas gojenia podrażnionych dziąseł, pozostawia przyjemny smak w ustach. Zawarte w niej zioła oraz chlorheksydyna zmniejszają ryzyko powstawania infekcji grzybicznych  i bakteryjnych i zapewniają długotrwałe działanie. Płukanka zawiera m.in. siemię lniane,szałwię, rumianek, arnikę oraz tasznik, pięciornik i krwawnik.Alfa Diabetic MILD płyn stomatologiczny dla diabetyków 200 ml

Specjalistyczna, ziołowa, łagodna i nawilżająca płukanka dla diabetyków. Ułatwia codzienną higienę jamy ustnej. Łagodzi objawy suchości ślinianek w jamie ustnej, przeciwdziała rozwojowi próchnicy. Zapobiega krwawieniu, łagodzi ból, przynosi ulgę, zdecydowanie podnosi komfort pacjenta, straca czas gojenia podrażnionych dziąseł, pozostawia przyjemny smak w ustach. Zawarte w niej zioła oraz chlorheksydyna zmniejszają ryzyko powstawania infekcji grzybicznych  i bakteryjnych i zapewniają długotrwałe działanie. Płukanka zawiera m.in. siemię lniane,szałwię, rumianek, arnikę oraz tasznik, pięciornik i krwawnik.


Azulan płyn 100 g

Azulan jest preparatem do stosowania na skórę i błony śluzowe, barwy ciemnobrunatnej o swoistym, ściągającym, gorzkawym smaku i aromatycznym, rumiankowym zapachu.

Baikadent Płyn miętowy 300ml

Baikadent ziołowy to płyn do pielęgnacji jamy ustnej. Zawiera w swoim składzie zespół flawonów wyodrębnionych z korzenia tarczycy bajkalskiej o działaniu przeciwzapalnym, regenerującym, przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Jest wysoce skuteczny w profilaktyce i leczeniu chorób przyzębia.


Baikadent żel do jamy ustej 15 g

Profilaktyka chorób przyzębia, zwłaszcza w paradontopatiach powierzchniowych i głębokich. Przewlekłe stany zapalne śluzówki jamy ustnej, również przy urazach spowodowanych przez protezy zębowe. Pielęgnacja jamy ustnej w przypadku stwierdzenia podatności na zakażenia bakteryjne i grzybicze.

Blanx anty osad pasta do zębów 75 ml

Wybielająco-ochronna pasta do zębów na bazie naturalnych wyciągów z porostu islandzkiego. Regularne, codzienne stosowanie pasty pozwala usunąć osady po kawie, papierosach oraz przebarwieniach zębów. By Twoje zęby były zawsze białe.

Blanx extra white pasta do zębów 30 ml

Jest to profesjonalny, intensywnie wybielający prearat, stworzony przez ekspertów z laboratorium BlanX. Dzięki formule z potrójnym działaniem pozwala na szybkie, bezpieczne i skuteczne usunięcie przebarwień i odzyskanie w pełni naturalnej bieli zębów.

Blanx Med pasta do zębów aktywna ochrona szkliwa 100ml

Pasta wybielająco-ochronna wzbogacona minerałami i wyciągiem z porostu islandzkiego w mikrosferach. Posiada intensywne działanie remineralizujące wspomagające odbudowę ubytków w szkliwie.

Blendadent Extra Stark klej do protez 47g

Super mocny klej do mocowania protez zębowych Blend-a-dent utrzymuje protezę na miejscu przez cały dzień.

reklama