produktów na stronie

Alfa Diabetic FRESH płyn stomatologiczny dla diabetyków 200 ml

Specjalistyczna, ziołowa, łagodna i nawilżająca płukanka dla diabetyków. Ułatwia codzienną higienę jamy ustnej. Łagodzi objawy suchości ślinianek w jamie ustnej, przeciwdziała rozwojowi próchnicy. Zapobiega krwawieniu, łagodzi ból, przynosi ulgę, zdecydowanie podnosi komfort pacjenta, straca czas gojenia podrażnionych dziąseł, pozostawia przyjemny smak w ustach. Zawarte w niej zioła oraz chlorheksydyna zmniejszają ryzyko powstawania infekcji grzybicznych  i bakteryjnych i zapewniają długotrwałe działanie. Płukanka zawiera m.in. siemię lniane,szałwię, rumianek, arnikę oraz tasznik, pięciornik i krwawnik.Alfa Diabetic MILD płyn stomatologiczny dla diabetyków 200 ml

Specjalistyczna, ziołowa, łagodna i nawilżająca płukanka dla diabetyków. Ułatwia codzienną higienę jamy ustnej. Łagodzi objawy suchości ślinianek w jamie ustnej, przeciwdziała rozwojowi próchnicy. Zapobiega krwawieniu, łagodzi ból, przynosi ulgę, zdecydowanie podnosi komfort pacjenta, straca czas gojenia podrażnionych dziąseł, pozostawia przyjemny smak w ustach. Zawarte w niej zioła oraz chlorheksydyna zmniejszają ryzyko powstawania infekcji grzybicznych  i bakteryjnych i zapewniają długotrwałe działanie. Płukanka zawiera m.in. siemię lniane,szałwię, rumianek, arnikę oraz tasznik, pięciornik i krwawnik.


Alfa Implant Care Płyn 200ml

ALFA IMPLANT STOMATOLOGICZNY PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ Z DODATKIEM SIEMIENIA LNIANEGO I ALANTOINY

Całkowicie innowacyjny produkt do stosowania przed i po zabiegach implantacji i ekstrakcji zęba


Nie zawiera alkoholu i barwników.

Nie powoduje pieczenia w ustach, ma delikatny, naturalny, miętowy smak.


Azulan płyn 100 g

Azulan jest preparatem do stosowania na skórę i błony śluzowe, barwy ciemnobrunatnej o swoistym, ściągającym, gorzkawym smaku i aromatycznym, rumiankowym zapachu.

Baikadent Płyn miętowy 300ml

Baikadent ziołowy to płyn do pielęgnacji jamy ustnej. Zawiera w swoim składzie zespół flawonów wyodrębnionych z korzenia tarczycy bajkalskiej o działaniu przeciwzapalnym, regenerującym, przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Jest wysoce skuteczny w profilaktyce i leczeniu chorób przyzębia.


Baikadent żel do jamy ustej 15 g

Profilaktyka chorób przyzębia, zwłaszcza w paradontopatiach powierzchniowych i głębokich. Przewlekłe stany zapalne śluzówki jamy ustnej, również przy urazach spowodowanych przez protezy zębowe. Pielęgnacja jamy ustnej w przypadku stwierdzenia podatności na zakażenia bakteryjne i grzybicze.

Biała Perła System Wybielający 5 Dni Plus Zestaw w Pudełku(Żel 75ml+Pasta 75ml+Płyn 140ml)


 Zestaw do wybielania Biała Perła

Płyn do płukania Białam Perła 140 ml
Pasta do zębów Baiła Perła 50 ml
Żel wybieljący 65 ml
 
EFEKT WYBIELANIA DO 8 ODCIENI
1-fazowa formuła aktywnego wybielania
intensywna i komfortowa kuracja (5 dni)
pełna ochrona szkliwa i dziąseł
 
W skłąd zestawu wchodzi:
Aplikatory ( 2 sztuki + 1 zapasowy)
Aplikatory Biala Perła wykonane są z unikalnego tworzywa termoplastycznego. Formowanie aplikatorów jest proste w warunkach domowych i odbywa się przy pomocy gorącej wody. Aplikatory po uformowaniu sa dokładnie dopasowane do indywidualnego kształtu zębów górnych i dolnych uzytkownika.
Żel wybielający 65 ml
Pastę do zębów Biała Perła 50 ml
Płyn do płukania Biała Perła 140 ml
Etui - słuzy do przechowywania aplikatorów
Wskaźnik skali bieli zębów - Umożliwia rzetelną ocenę efektów
Instrukcję przeprowadzenia kuracji

 


Blanx anty osad pasta do zębów 75 ml

Wybielająco-ochronna pasta do zębów na bazie naturalnych wyciągów z porostu islandzkiego. Regularne, codzienne stosowanie pasty pozwala usunąć osady po kawie, papierosach oraz przebarwieniach zębów. By Twoje zęby były zawsze białe.

Blanx extra white pasta do zębów 30 ml

Jest to profesjonalny, intensywnie wybielający prearat, stworzony przez ekspertów z laboratorium BlanX. Dzięki formule z potrójnym działaniem pozwala na szybkie, bezpieczne i skuteczne usunięcie przebarwień i odzyskanie w pełni naturalnej bieli zębów.

Blanx Med pasta do zębów aktywna ochrona szkliwa 100ml

Pasta wybielająco-ochronna wzbogacona minerałami i wyciągiem z porostu islandzkiego w mikrosferach. Posiada intensywne działanie remineralizujące wspomagające odbudowę ubytków w szkliwie.

reklama