Olimp Gold-Vit D3+K2 30 kaps

Olimp Gold-Vit D3+K2 30 kaps

Cena
15,92 zł
Ilość:

Producent
Olimp Labs

Pojemność
30 kaps

Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Gold-Vit D3 + K2 to suplement diety w postaci kapsułek płynnych Flow Caps, zawierający wysoką ilość witaminy D (D3) w dawce aż 4000 j.m. Produkt uzupełniono o naturalną witaminę K z natto, występującą w najbardziej przyswajalnej i najaktywniejszej formie – menachinonu-7 (witamina K2).

Skład

olej słonecznikowy, witamina K (menachinon-7 – witamina K2 otrzymywana z soi przez fermentację), witamina D (cholekalcyferol – witamina D3), przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli; składnik otoczki – żelatyna.

Składniki 1 kapsułka                                %RWS*

Witamina D (D3) 100 µg (4000 j.m.)      2000%

Witamina K (K2) 50 µg                             67%

* RWS – referencyjna wartość spożycia.

Wskazania

Właściwości składników Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, a także podobnie jak witamina D, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Preparat wytwarzany jest w innowacyjnej technologii Flow Caps Liquid Technology®, gwarantującej szybką absorpcję w organizmie oraz utrzymanie wysokiej jakości zastosowanych składników. Suplement diety dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w witaminy D i K, w szczególności polecany osobom przebywającym na słońcu mniej niż 15 minut dziennie, stosującym kremy z filtrem UV, aktywnym fizycznie, osobom starszym, a także dbającym o utrzymanie zdrowych kości.

Dawkowanie

Zalecane dzienne spożycie 1 kapsułka raz dziennie po posiłku.

Olimp Gold-Vit D3+K2 30 kaps

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Olimp Gold-Vit D3+K2 30 kaps kupili także:

Olimp Therm Line Pro 30 tabletek + 30 kapsułek + Therm Line Cellu Balsam 250ml
NOWOŚĆ
Olimp Therm Line Pro 30 tabletek + 30 kapsułek + Therm Line Cellu Balsam 250ml

Therm Line PRO unikalne połączenie szczepu probiotycznego w „kapsułce na noc” oraz kombinacji składników o działaniu termogenicznym w „tabletce na dzień”.

reklama