produktów na stronie

Acai Sok z Acai EkaMedica 1000ml

Acai - suplement diety. Pasteryzowany.

AloeLive Vitality 1 l

Certyfikowany sok z Aloesu:
Jako jedyni na polskim rynku farmaceutycznym posiadamy certyfikowany sok z Aloesu. Certyfikat IASC (International Aloe Science Council) otrzymaliśmy od Międzynarodowej Rady Naukowej do spraw Aloesu. Jest to organizacja dbająca o czystość i jakość aloesu zawartego w produktach dostępnych na rynku i reklamujących się pod aloesowym szyldem. Mogą mieć Państwo pewność że oferowany przez nas sok z Aloesu ma wysoką certyfikowaną jakość.
Sok z aloesu Laboratoria Natury wytwarzany jest ze starannie wyselekcjonowanych, najświeższych, doskonale dojrzałych liści aloesu. Do produkcji naszego soku wykorzystujemy specjalną odmianę aloesu - Aloes barbadensis Miller. Metoda stosowana przy jego pozyskiwaniu zapewnia najpełniejsze zachowanie wszystkich najlepszych właściwości świeżo wyciśniętego soku. Staranne obranie aloesowych liści, wyciskanie życiodajnego soku z samego miąższu i zastosowanie opatentowanej metody pozyskiwania gwarantuje utrzymanie najwyższych parametrów produktu - zachowanie wszystkich unikalnych właściwości bioaktywnych soku.
Sok z aloesu firmy Laboratoria Natury jest produkowany opatentowaną metodą TTS (Time - czas, Temperature - temperatura and Sanitation - warunki sanitarne). Pozwala ona uzyskać sok o wysokiej zawartości najbardziej aktywnych substancji o działaniu prozdrowotnym. TTS jest również gwarancją najwyższej jakości soku, ponieważ każdy etap produkcji poddawany jest rygorystycznym zasadom oraz kontrolom jakości. Kupując nasz sok mogą Państwo być pewni, iż wybrali Państwo sok z aloesu o najwyższej jakości.
Kiedy powinnaś sięgnąć po sok z aloesu Laboratoria Natury:
w przypadku problemów trawiennych
w celu wsparcia naturalnej odporności
a także gdy chcesz poprawić kondycję i zdrowie skóry
Sok z aloesu to idealna propozycja dla wszystkich osób ceniących przede wszystkim naturalne, tradycyjne i sprawdzone sposoby dbania o swój organizm, dla których ważne jest, aby to, co zażywają było bezpieczne i naturalne.
Sposób użycia soku aloesowego

Calominal 60 tabl

 Calominal Wyrób medyczny wspomagający leczenie nadwagi, kontrolowanie wagi ciała oraz zmniejszenie przyswajania cholesterolu.

Colon Slim 300g

Colon Slim jest preparatem wspomagającym odchudzanie, a przy tym cennym źródłem składnikówmineralnych, których deficyt może towarzyszyć diecie redukcyjnej. Sporządzony z naturalnych składnikłówzawiera błonnik pokarmowy, fruktooligosacharydy oraz sole mineralne.

Czystek Sok z Czystka EkaMedica 500ml

Czystek - suplement diety. Pasteryzowany.

Doppelherz Aktiv Morwa Slim Efekt 60 tabl

Suplement diety zawierający składniki wspomagające zmniejszanie wchłaniania cukrów i wspomagające odchudzanie.

Hydrominum 30 tabl

Hydrominum to suplement diety, który dzięki swoim składnikom czynnym wspomaga naturalną eliminację nadmiaru wody z organizmu wraz z zawartymi w niej toksynami.

Linea fix Herbata odchudzająca 20saszetek

Linea fix suplement diety to połączenie naturalnych składnikow, korzystnie wpływających na proces przemiany materii. Składniki produktu pomagają w pozbyciu się "zbędnych kilogramów".

Morwa Biała tabletki powlekane 60 szt

Wyciąg z liści morwy białej korzystnie wpływa na poziom cukru w organizmie poprzez spowolnienie działania enzymów biorących udział w trawieniu węglowodanów. Dzięki temu, część z nich pozostaje nie strawiona i jest wydalana. Prowadzi to do zmniejszenia wchłaniania glukozy przez organizm i uzyskania niższego poziomu cukru. Ograniczone przyswajanie cukru i skrobi po posiłkach pomaga również w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała i wspomaga odchudzanie.

Morwa biała tabletki powlekane 30 szt

Morwa biała pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru, zmniejsza łaknienie na słodycze, wspomagając odchudzanie.

Młody Jęczmień Colfarm 60 tabletek

Preparat Młody Jęczmień to złożony suplement diety, zawierający połączenie wysokiej jakości wyciągów naturalnego pochodzenia z młodego jęczmienia, zielonej herbaty i gorzkiej pomarańczy oraz spirulinę i chrom.


reklama