produktów na stronie

Humana Herbatka Koperkowa z Kminkiem po 4. Miesiącu 200g

Humana herbatka koperkowa z kminkiem polecana jest dla niemowląt, które ukończyły 4. m życia, dla małych i starszych dzieci.


Herbatka zawiera wysokowartościowy wyciąg z kopru włoskiego i kminku. Koper włoski jest dobrym rozwiązaniem na problemy z wypróżnianiem i trawieniem. Ma również właściwości przeciwskurczowe, wiatropędne. Pomaga przy wzdęciach, odbijaniu, nudnościach i bólach brzucha różnego pochodzenia. Kminek ma właściwości typowo rozkurczowe, moczopędne, przeciwzapalne i  przeciwbiegunkowe.


Mleko NAN H.A. 1 400g.

 

NAN HA1 jest modyfikowanym mlekiem początkowym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, u których istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego (np. gdy jeden z członków rodziny jest alergikiem), a które nie są karmione piersią. U niemowląt, u których stwierdzono alergię na mleko krowie nie należy stosować NAN HA1. Wprowadzanie do diety niemowlęcia innego mleka modyfikowanego lub mleka krowiego musi odbywać się pod kontrolą lekarza. NAN HA1 dostarcza Twojemu dziecku wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju psycho-fizycznego.

 

reklama