produktów na stronie

Humana Herbatka Słodkich Snów po 4. Miesiącu 200g

bez barwników. Bez konserwantów. Bez aromatów. Ze względu na zawartość laktozy, herbatki na brzuszek Humana nie należy podawać osobom z nietolerancją laktozy i/lub alergią na białka mleka krowiego. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowegoHumana 1 Mleko Początkowe 350g

Humana 1 to mleko początkowe zalecane dla niemowląt od urodzenia. Może stanowić uzupełnienie karmienia piersią lub gdy karmienie piersią z przyczyn uzasadnionych nie jest możliwe podaż wyłączną. Skład mleka początkowego Humana 1 w pełni pokrywa zapotrzebowanie niemowląt na wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Humana 1 zawiera odpowiednią ilość i jakość białka, odpowiednio dobrane tłuszcze w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe LC-PUFA (ARA i DHA), które wspierają rozwój mózgu i komórek nerwowych w tym okresie rozwoju niemowląt. Dodane galaktooligosacharydy GOS – błonnik prebiotyczny, który występuje również w mleku matki, wspiera rozwój dobroczynnej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego. W składzie węglowodanów – wyłącznie  laktoza, która również występuje w mleku matki. Odpowiednie ilości i proporcje składników mineralnych i witamin mają wpływ na harmonijny rozwój niemowląt.


Humana Herbatka dla Karmiacych Mam 200g

Humana Herbatka dla karmiących mam jest starannie dobraną kompozycją wysokowartościowych ziół i owoców. Jej specjalnie dobrane składniki, jak koper włoski, ziele werbeny pospolitej, wspierają proces laktacji. Napój pomaga zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie na płyny w okresie karmienia piersią. Odprężające działanie czerwonokrzewu czyni herbatkę Humana kojącym napojem dla oczekujących i karmiących mam.


Bez barwników. Bez konserwantów. Bez aromatów. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego


Humana Herbatka Koperkowa z Kminkiem po 4. Miesiącu 200g

Humana herbatka koperkowa z kminkiem polecana jest dla niemowląt, które ukończyły 4. m życia, dla małych i starszych dzieci.


Herbatka zawiera wysokowartościowy wyciąg z kopru włoskiego i kminku. Koper włoski jest dobrym rozwiązaniem na problemy z wypróżnianiem i trawieniem. Ma również właściwości przeciwskurczowe, wiatropędne. Pomaga przy wzdęciach, odbijaniu, nudnościach i bólach brzucha różnego pochodzenia. Kminek ma właściwości typowo rozkurczowe, moczopędne, przeciwzapalne i  przeciwbiegunkowe.


Humana Herbatka na Brzuszek po 4. Miesiącu 200g

Bez barwników. Bez konserwantów. Bez aromatów. Ze względu na zawartość laktozy, herbatki na brzuszek Humana nie należy podawać osobom z nietolerancją laktozy i/lub alergią na białka mleka krowiego. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego


Mleko NAN H.A. 1 400g.

 

NAN HA1 jest modyfikowanym mlekiem początkowym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, u których istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego (np. gdy jeden z członków rodziny jest alergikiem), a które nie są karmione piersią. U niemowląt, u których stwierdzono alergię na mleko krowie nie należy stosować NAN HA1. Wprowadzanie do diety niemowlęcia innego mleka modyfikowanego lub mleka krowiego musi odbywać się pod kontrolą lekarza. NAN HA1 dostarcza Twojemu dziecku wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do optymalnego rozwoju psycho-fizycznego.

 

reklama