produktów na stronie

Clavin 20 kaps + 8 kaps GRATIS

Clavin wspomaga, przy równoczesnej stymulacji seksualnej, rozszerzanie naczyń doprowadzających krew do penisa.

Maxigra Go 25 mg 2 tabl do żucia

Dysfunkcja erekcji to problem, który dotyczy wielu mężczyzn. Stres, brak aktywności fizycznej, dieta bogata w tłuszcze zwierzęce i niektóre leki wpływają na spadek kondycji seksualnej. Rozwiązaniem tego problemu jest skuteczne leczenie impotencji zarówno poprzez konsultacje lekarskie jak i przez zażywanie leków bez recepty wspomagających erekcję. Firma farmaceutyczna Polpharma oferuje panom borykającym się z problemem impotencji lek Maxigra Go zawierający w składzie sildenafil - substancję o wysokiej skuteczności w leczeniu zaburzeń erekcji.
 

Prostaceum 60 tabl

Prostaceum suplement diety wspomagający prawidłowe funkcjonowanie prostaty, dzięki zawartości ekstraktu z pestek dyni.

Sterko 320mg 60 kaps

Ekstrakt etanolowy uzyskiwany z owoców palmy Sabal (karłowatej) zawiera takie substancje czynne jak: fitosterole, flawonoidy, saponiny, kwasy tłuszczowe i ich estry etanolowe.

Vitotal GOLD dla mężczyzn Płyn 1000 ml

Preparat wzmacniający dla mężczyzn. Vitotal posiada składniki: wyciąg z pokrzywy, imbiru, wyciąg z czerwonego wina, wyciąg ze skórek winogron, aronię, które:wzmacniają serce,poprawiają kondycję fizyczną,wspomagają pamięć i koncentrację dbają o prawidłowe funkcjonowanie prostaty wspomaga stawy

reklama