produktów na stronie

Clavin 20 kaps + 8 kaps GRATIS

Clavin wspomaga, przy równoczesnej stymulacji seksualnej, rozszerzanie naczyń doprowadzających krew do penisa.

Maxigra Go 25 mg 2 tabl do żucia

Dysfunkcja erekcji to problem, który dotyczy wielu mężczyzn. Stres, brak aktywności fizycznej, dieta bogata w tłuszcze zwierzęce i niektóre leki wpływają na spadek kondycji seksualnej. Rozwiązaniem tego problemu jest skuteczne leczenie impotencji zarówno poprzez konsultacje lekarskie jak i przez zażywanie leków bez recepty wspomagających erekcję. Firma farmaceutyczna Polpharma oferuje panom borykającym się z problemem impotencji lek Maxigra Go zawierający w składzie sildenafil - substancję o wysokiej skuteczności w leczeniu zaburzeń erekcji.
 

Mensil 25mg 2 tabl

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Olimp Gold-Vit dla mężczyzn 30 tabl

 Gold-Vit dla mężczyzn to precyzyjnie dobrany zestaw witamin oraz składników mineralnych w formie wysoko przyswajalnych chelatów aminokwasowych Albion, uzupełniający codzienną dietę mężczyzn w niezbędne mikroskładniki odżywcze. Formuła została dodatkowo wzmocniona standaryzowanym ekstraktem żeń-szenia koreańskiego, palmy sabałowej i owsa zwyczajnego, ważnych z punktu widzenia stosowania preparatu przez mężczyzn.


Olimp Prostatan 60 kaps

Prostatan to suplement diety zawierający kompozycję ekstraktów roślinnych (palmy sabałowej, pestek dyni, oraz pokrzywy), wzbogaconą likopenem oraz cynkiem w postaci chelatu aminokwasowego Albion®.


Olimp Testomag 30 tabl
NOWOŚĆ
Olimp Thermo Speed Extreme 120 kaps

- Extremalne spalanie tkanki tłuszczowej 
- Mięśnie bez grama tłuszczu 
- Większe dawki 
- Nowa formuła - ekstremalna termogeneza, maksymalny anabolizm reklama