produktów na stronie

Doppelherz Aktiv Mama Premium 600mg DHA 60 kaps
NOWOŚĆ
Doppelherz Aktiv Mama Premium 600mg DHA 60 kaps

Suplement diety polecany dla kobiet w ciąży oraz planujących ciążę.

Femaltiker wspomaga laktację 12 saszetek

Głównym składnikiem suplementu diety Femaltiker jest ekstrakt słodu jęczmiennego, który jest źródłem dobrze przyswajalnych polisacharydów. Jednym z najważniejszych polisacharydów jest beta-glukan, który uczestniczy w procesach metabolicznych związanych z produkcją mleka. Słód jęczmienny jest składnikiem mlekopędnym, z bogatą tradycją stosowania wśród mam karmiących piersią.


Femibion Natal 1 30 tabl

Femibion Natal 1 skierowany jest do kobiet planujących ciążę oraz znajdujących się w jej pierwszym trymestrze.


Femibion Natal 2 Plus 30 tabl +30kaps

Preparat pomaga mamie uzupełniać niedobory składników odżywczych w okresie ciąży. Również w okresie karmienia piersią dziecko jest zaopatrywane w witaminy, jod oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe poprzez mleko matki.


Folicum acidum 30 tabl

Folicum acidum - preparat uzupełniający codzienną dietę w kwas foliowy.
Kwas foliowy wskazany jest do suplementacji przez kobiety planujące macierzyństwo, osoby palące oraz przez inne osoby dorosłe, u których występują niedobory tego składnika w diecie.

Humana Herbatka Słodkich Snów po 4. Miesiącu 200g

bez barwników. Bez konserwantów. Bez aromatów. Ze względu na zawartość laktozy, herbatki na brzuszek Humana nie należy podawać osobom z nietolerancją laktozy i/lub alergią na białka mleka krowiego. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowegoHumana Herbatka dla Karmiacych Mam 200g

Humana Herbatka dla karmiących mam jest starannie dobraną kompozycją wysokowartościowych ziół i owoców. Jej specjalnie dobrane składniki, jak koper włoski, ziele werbeny pospolitej, wspierają proces laktacji. Napój pomaga zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie na płyny w okresie karmienia piersią. Odprężające działanie czerwonokrzewu czyni herbatkę Humana kojącym napojem dla oczekujących i karmiących mam.


Bez barwników. Bez konserwantów. Bez aromatów. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego


Humana Herbatka Koperkowa z Kminkiem po 4. Miesiącu 200g

Humana herbatka koperkowa z kminkiem polecana jest dla niemowląt, które ukończyły 4. m życia, dla małych i starszych dzieci.


Herbatka zawiera wysokowartościowy wyciąg z kopru włoskiego i kminku. Koper włoski jest dobrym rozwiązaniem na problemy z wypróżnianiem i trawieniem. Ma również właściwości przeciwskurczowe, wiatropędne. Pomaga przy wzdęciach, odbijaniu, nudnościach i bólach brzucha różnego pochodzenia. Kminek ma właściwości typowo rozkurczowe, moczopędne, przeciwzapalne i  przeciwbiegunkowe.


Humana Herbatka na Brzuszek po 4. Miesiącu 200g

Bez barwników. Bez konserwantów. Bez aromatów. Ze względu na zawartość laktozy, herbatki na brzuszek Humana nie należy podawać osobom z nietolerancją laktozy i/lub alergią na białka mleka krowiego. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego


Majtki higieniczne poporodowe 38-40 2 sztuki

Majtki higieniczne poporodowe- siateczka, oddychające.


reklama