produktów na stronie

Doppelherz Aktiv Mama Premium 600mg DHA 60 kaps
NOWOŚĆ
Doppelherz Aktiv Mama Premium 600mg DHA 60 kaps

Suplement diety polecany dla kobiet w ciąży oraz planujących ciążę.

Femibion Natal 1 30 tabl

Femibion Natal 1 skierowany jest do kobiet planujących ciążę oraz znajdujących się w jej pierwszym trymestrze.


Femibion Natal 2 Plus 30 tabl +30kaps

Preparat pomaga mamie uzupełniać niedobory składników odżywczych w okresie ciąży. Również w okresie karmienia piersią dziecko jest zaopatrywane w witaminy, jod oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe poprzez mleko matki.


Folicum acidum 30 tabl

Folicum acidum - preparat uzupełniający codzienną dietę w kwas foliowy.
Kwas foliowy wskazany jest do suplementacji przez kobiety planujące macierzyństwo, osoby palące oraz przez inne osoby dorosłe, u których występują niedobory tego składnika w diecie.

Humana Herbatka Koperkowa z Kminkiem po 4. Miesiącu 200g

Humana herbatka koperkowa z kminkiem polecana jest dla niemowląt, które ukończyły 4. m życia, dla małych i starszych dzieci.


Herbatka zawiera wysokowartościowy wyciąg z kopru włoskiego i kminku. Koper włoski jest dobrym rozwiązaniem na problemy z wypróżnianiem i trawieniem. Ma również właściwości przeciwskurczowe, wiatropędne. Pomaga przy wzdęciach, odbijaniu, nudnościach i bólach brzucha różnego pochodzenia. Kminek ma właściwości typowo rozkurczowe, moczopędne, przeciwzapalne i  przeciwbiegunkowe.


Majtki higieniczne poporodowe 38-40 2 sztuki

Majtki higieniczne poporodowe- siateczka, oddychające.


Podkłady higieniczne Bella Mama 10szt

Superchłonne podkłady higieniczne przeznaczone dla kobiet w okresie połogu. Rozmiar podkładu oraz jego szeroki wkład chłonny zapewniają skuteczną ochronę nawet w pozycji leżącej. Delikatna i miękka powłoczka nie powoduje podrażnień skóry, zapewniając poczucie wyjątkowego komfortu.

Prenalen Gardło z maliną i propolisem 16szt

PRENALEN GARDŁO z maliną i propolisem to preparat naturalnego pochodzenia, którego zastosowanie pozwala na wspomaganie układu odpornościowego u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Prenatal Classic 90 tabl

Prenatal Classic to formuła najważniejszych składników odżywczych, opracowanych w oparciu o Epigenetic Nutrition Plan. Z najnowszych badań naukowych wynika, iż oprócz genów, które dziecko dziedziczy po rodzicach, pewne cechy można wykształcić poprzez dostarczanie odpowiednich składników odżywczych już w okresie ciąży.

Prenatal Classic zawiera najważniejsze składniki odżywcze takie jak m.in. cholina, żelazo, FolActiv, wit. D, które korzystnie wpływają na przebieg ciąży, oraz rozwój płodu, wpływając na jego zdrowie w przyszłości.


reklama