produktów na stronie

D-Vitum Witamina D dla niemowląt 96 kaps

D-VITUM Witamina D dla niemowląt twist-off - 96 kaps. - dla zdrowych kości dzieci i niemowląt

Doppelherz Aktiv Mama Premium 600mg DHA 60 kaps
NOWOŚĆ
Femibion Natal 1 30 tabl

Femibion Natal 1 skierowany jest do kobiet planujących ciążę oraz znajdujących się w jej pierwszym trymestrze.

Femibion Natal 2 Plus 30 tabl +30kaps

Preparat pomaga mamie uzupełniać niedobory składników odżywczych w okresie ciąży. Również w okresie karmienia piersią dziecko jest zaopatrywane w witaminy, jod oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe poprzez mleko matki.

Folik Mama drugi, trzeci trymestr i laktacja 60 kaps
NOWOŚĆ
Humana Herbatka dla Karmiacych Mam 200g

Humana Herbatka dla karmiących mam jest starannie dobraną kompozycją wysokowartościowych ziół i owoców. Jej specjalnie dobrane składniki, jak koper włoski, ziele werbeny pospolitej, wspierają proces laktacji. Napój pomaga zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie na płyny w okresie karmienia piersią. Odprężające działanie czerwonokrzewu czyni herbatkę Humana kojącym napojem dla oczekujących i karmiących mam.


Humana Herbatka Koperkowa z Kminkiem po 4. Miesiącu 200g

Humana herbatka koperkowa z kminkiem polecana jest dla niemowląt, które ukończyły 4. m życia, dla małych i starszych dzieci.


Herbatka zawiera wysokowartościowy wyciąg z kopru włoskiego i kminku. Koper włoski jest dobrym rozwiązaniem na problemy z wypróżnianiem i trawieniem. Ma również właściwości przeciwskurczowe, wiatropędne. Pomaga przy wzdęciach, odbijaniu, nudnościach i bólach brzucha różnego pochodzenia. Kminek ma właściwości typowo rozkurczowe, moczopędne, przeciwzapalne i  przeciwbiegunkowe.

reklama