produktów na stronie

Cicatridina globulki 10 szt

Globulki dopochwowe stosowane jako środek wspomagający regenerację błony śluzowej pochwy w leczeniu atrofii i dystrofii.

Akutol Stop spray do zatamowania krwawienia 60ml

Akutol Stop spray przeznaczony jest do opatrywania drobnych ran powierzchniowych skóry

Apivaginum globulki propolisowe z kwasem hialuronowym 5 sztuk

Preparat stosowany w celu łagodzenia zmian i urazów błony śluzowej pochwy i sromu.

Arcalen maść 30 g

Arcalen ułatwia i przyspiesza resorpcję krwiaków, wylewów podskórnych oraz wysięków stawowych i nacieków okołostawowych po urazach i złamaniach. Preparat poprawia krążenie obwodowe w obrębie miejsca użycia. Podnosi efektywność masażu sportowego i leczniczego.

Asept Aerosol do dezynfekcji skóry płyn 100 ml

Płyn dezynfekcyjny, bakteriobójczy i grzybobójczy: na skaleczenia, otarcia, drobne rany, na pępek noworodka, zwalczanie infekcji jamy ustnej i gardła, po oparzeniach słonecznych, po ukąszeniach owadów, zakażenia grzybiczne skóry, nie szczypie, nie piecze, nie brudzi ubrania.

Codofix opaska nr 10 x 1 mb 1 szt.

Elastyczne siatki opatrunkowe Codofix przeznaczone są do podtrzymywania opatrunków, zastępując tradycyjny bandaż lub plaster. Rozmiar 10 - szerokość 10 - 13 cm (przeznaczona na biodra i brzuch).


Codofix opaska nr 2 (2-2.5cmx1m - dłoń) 1szt

Elastyczne siatki opatrunkowe Codofix przeznaczone są do podtrzymywania opatrunków, zastępując tradycyjny bandaż lub plaster.


Codofix opaska nr 8 x 1 mb 1 szt.

Rozmiar 8 - szerokość 7,0 - 9,5 cm (przeznaczona na udo, głowę, brzuch).

Curiosin Żel pielęgnacja i leczenie ran 15 g

Kwas hialuronowy- główny składnik produktu Curiosin żel jest podstawowym składnikiem skóry i tkanki łącznej odpowiedzialnym za rozciągłość oraz regenerację po urazach. Hialuronian cynku jako związek kwasu hialuronowego dodatkowo posiada inne korzystne właściwości.

reklama