produktów na stronie

Durex Invisible dla większej bliskości prezerwatywy 3 szt

Nowe prezerwatywy Durex Invisible dla większej bliskości są 35% cieńsze od standardowych prezerwatyw Durex dla zwiększonego odczuwania i bliższego kontaktu z partnerem. Jest to najcieńsza, lateksowa prezerwatywa Durex!

Durex Natural Żel dla intymnej przyjemności 100 ml
NOWOŚĆ
Durex Play 2w1 żel stymulujący z pobudzającą Guaraną 200ml

Stymulujący Żel do masażu 2 w 1 jest wzbogacony ekstraktem z Guarany i ma pobudzający zapach i smak dla ekscytujących doświadczeń aromaterapii. Lekki i nietłusty, jest idealny do masażu całego ciała oraz do okolic intymnych. Rozpuszczalny w wodzie, łatwo się zmywa.

Durex Play 2w1 zmysłowy nawilżający żel do masażu z Ylang Ylang 200ml

Zmysłowy Durex Play 2w1 nawilżający żel intymny i do masażu, wzbogacony ekstraktem z owodzicielskich kwiatów Ylang Ylang a jego pobudzająca formuła działa aromaterapeutycznie.

Durex Play Cherry Żel intymny 50 ml

Żel intymny Durex Play very cherry jest jedwabisty w dotyku, słodki w smaku i bardzo owocowy. Możesz go używać w dowolnym miejscu i tak często jak pragniesz.

Durex Play RealFeel żel intymny dla naturalnie intensywnych doznań 50ml

Durex Play  Real Feel  żel intymny dla naturalnie intensywnych doznań zapewnia Tobie i Twojej partnerce/Twojemu partnerowi prawdziwie naturalne doznania. Jedwabiście gładka i ciepła w dotyku baza silikonowa nie wysycha tak łatwo, dzięki czemu wystarczy już niewielka ilość, aby móc się cieszyć bliskością i naturalnym dotykiem. Żele intymne Durex mogą zmniejszać suchość pochwy i uczucie dyskomfortu, dostarczając jednocześnie obojgu partnerom zmysłowych doznań.

Durex Play silikonowy żel intymny Perfect Glide 50ml

Durex Play Perfect Glide to żel intymny o działaniu tak długim, jak nigdy dotąd! 3 razy dłuższe działanie! Już niewielka ilość pozwoli Ci dłużej trwać w przyjemności. Bez przerywania i ponownego nakładania żelu. Dowiedliśmy naukowo, że Durex Play sprawia że cieszysz się seksem 3 razy dłużej niż dzięki naszemu najlepiej sprzedającemu się lubrykantowi na bazie wody. Jego wyjątkowo jedwabista i ciepła w dotyku silikonowa baza wysycha bardzo powoli, pozwalając Twojej przyjemności trwać i trwać, i trwać.

Durex Play żel intymny nawilżający 50ml

Żel intymny nawilżający dostarcza dodatkowego nawilżenia miejsc intymnych, zmniejsza suchość pochwy oraz powoduje wzmocnienie odczuć seksualnych obojga partnerów.

 

 

Durex Play Żel intymny potęgujący doznania 50ml

Durex Play żel intymny potęgujący doznania

Durex Pleasure Ring Pierścień Erekcyjny 1 szt
NOWOŚĆ
Durex Pleasure Ring Pierścień Erekcyjny 1 szt

Nowy Durex Pleasure Ring Pierscień Erekcyjny to proste i bezpieczne w użyciu oraz skuteczne rozwiązanie dla silniejszej i dłużej trwającej erekcji. Intensywna przyjemność na dłużej dla obojga partnerów.

Nałożony na trzon penisa, usprawnia ukrwienie członka oraz tym samym umożliwia czerpanie pełnej przyjemności przez dłuższy okres. Wykonany jest z rozciągliwego materiału, tym samym pasuje na każdy rozmiar i kształt członka. Durex Pierścień erekcyjny jest bezpieczny dla zdrowia.

Durex Prezerwatywy Arouser 3 szt

Trzy prązkowe prezerwatywy

reklama