produktów na stronie

Durex Play Cherry Żel intymny 50 ml

Żel intymny Durex Play very cherry jest jedwabisty w dotyku, słodki w smaku i bardzo owocowy. Możesz go używać w dowolnym miejscu i tak często jak pragniesz.

Durex Pleasure Ring Pierścień Erekcyjny 1 szt
NOWOŚĆ
Durex Pleasure Ring Pierścień Erekcyjny 1 szt

Nowy Durex Pleasure Ring Pierscień Erekcyjny to proste i bezpieczne w użyciu oraz skuteczne rozwiązanie dla silniejszej i dłużej trwającej erekcji. Intensywna przyjemność na dłużej dla obojga partnerów.

Nałożony na trzon penisa, usprawnia ukrwienie członka oraz tym samym umożliwia czerpanie pełnej przyjemności przez dłuższy okres. Wykonany jest z rozciągliwego materiału, tym samym pasuje na każdy rozmiar i kształt członka. Durex Pierścień erekcyjny jest bezpieczny dla zdrowia.

Durex Prezerwatywy Classic 3 szt

Kształt ścianek prosty, naturalna, hypoalergiczna guma lateksowa, dodatkowa ilość środka nawilżającego, średnica: 56 mm, zakończona zbiorniczkiem, bez środka plemnikobójczego kształt easy-on, przezroczyste.

Durex Prezerwatywy Fetherlite Elite ultracienkie 3szt

Durex Fetherlite Elite - ultracienkie prezerwatywy z dodatkową ilością lubryantu dla zwiększonej wrażliwości seksualnej.

  • wykonane z naturalnej gumy lateksowej
  • przeźroczyste z dodatkową ilością lubrykantu
  • o kształcie Easy on, zakończone zbiorniczkiem
  • średnica 56 mm.
Durex Prezerwatywy Fetherlite Ultima 3 szt

Prezerwatywa DUREX Fetherlite Ultima to 3 supercienkie prezerwatywy dla zwiększenia wrażliwości seksualnej, 20% cieńsze od standardowych prezerwatyw.
 

- dodatkowa ilość środka nawilżającego
- przezroczysty lateks
- prosty kształt ścianki
- grubość ścianek 50 mikronów
- średnica: 52 mm

Durex Prezerwatywy Performa 3 szt


Durex Performa to prezerwatywy pokryte od wewnątrz specjalnym lubrykantem, który ma na celu przedłużenie stosunku i dostarczenie maksymalnej rozkoszy obojgu partnerom. Środek zawierający benzokainę został umieszczony w końcowej części prezerwatywy, by móc skutecznie opóźniać wytrysk, co oznacza wydłużenie intymnych chwil spędzonych tylko we dwoje.


 


Prezerwatywy są przezroczyste i zostały wykonane z naturalnej gumy lateksowej. Kształt Easy-On ze zbiorniczkiem ułatwia ich zakładanie, a także pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie. Dzięki starannie opracowanej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Performa są delikatniejsze w dotyku i mają przyjemniejszy zapach. Średnica prezerwatyw wynosi 56mm. Wyrób został przetestowany dermatologicznie oraz elektronicznie.

Durex Prezerwatywy Pleasuremax 3 szt

Prezerwatywy Durex Pleasuremax mają tak rozmieszczone prążki i wypustki, by dawać jak najwięcej doznań.

właściwości:

12 prążkowanych prezerwatyw z wypustkami - więcej doznań dla obojga partnerów

- stymulująca powierzchnia z prążkami i wypustkami

- wykonane z naturalnej gumy lateksowej

- przezroczyste, pokryte środkiem nawilżającym

- o kształcie easy-on, zakończone zbiorniczkiem

- średnica: 56 mm

Durex Prezerwatywy RealFeel 3 szt

Prezerwatywy Durez RealFeel są wykonane z niezwykle cienkiego, nielateksowego materiału, który jest przyjemny, aksamitny w dotyku i jednocześnie bardziej elastyczny niż lateks. To gwarantuje zupełnie nowe, naturalne doznania i uczucie "skóry na skórze". Dzięki Durex RealFeel kochankowie mogą byc tak blisko, jak nigdy wcześniej!

Durex Prezerwatywy Select 12 szt

Prezerwatywy Durex Select dzięki swoim kolorom, smakom i zapachom, urozmaicają życie seksualne.

właściwości:

- aromat: pomarańczy, banana, truskawki i kiwi

- wykonane z naturalnej gumy lateksowej

- o kształcie easy-on, zakończone zbiorniczkiem

- średnica: 53 mm

reklama