Actiferol Fe START 7mg 30 sasz

Actiferol Fe START 7mg 30 sasz

Cena
21,59 zł

Producent
Sequoia

Pojemność
30sasz

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

pirofosforan żelazowy (żelazo III), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), kwas askorbinowy (witamina C), kwas foliowy, maltodekstryna, dekstroza.

Wskazania

Dla noworodków od pierwszych dni życia:
- urodzonych przedwcześnie
- o małej masie urodzeniowej

oraz
- niemowląt z niedokrwistością fizjologiczną
- do postępowania dietetycznego w celu zapewnienia prawidłowej podaży żelaza i składników wspomagających procesy krwiotwórcze oraz w stanach niedoboru żelaza
i anemii

Działanie

Actiferol Fe® START  zawiera unikalną, opatentowaną formę żelaza, której stosowanie daje pacjentom wiele korzyści:
- Skuteczność działania - dzięki procesom mikronizacji i emulgacji, przyswajalność żelaza Actiferol Fe®  jest dwukrotnie wyższa i niezależna od pożywienia. Wpływa to na skuteczną normalizację poziomu hemoglobiny.

- Brak skutków ubocznych
- Żelazo Actiferol Fe®  jest delikatne dla przewodu pokarmowego.
- Nie powoduje, często występujących przy suplementacji, skutków ubocznych, takich jak: biegunka, zaparcia, wymioty, nudności.
- Nie powoduje ciemnego zabarwienia zębów
- Nie potęguje mdłości ciążowych
- Brak metalicznego smaku
-  Actiferol Fe®  to jedyne żelazo w formie białego proszku bez metalicznego smaku i zapachu. Dzięki czemu jest łatwe do spożycia, a po dodaniu do pożywienia nie zmienia smaku spożywanych potraw.

- Łatwy sposób podania
    Actiferol Fe®  dobrze rozpuszcza się w napojach oraz może być dodany do pożywienia. Umożliwia to łatwe podanie dziecku oraz osobom mającym problemy z połykaniem.

Dodatkowo Actiferol Fe® START zawiera:

- Witaminę B6, która pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek. Ponadto bierze udział w transporcie i metabolizmie żelaza.
- Witaminę C, która zwiększa przyswajalność żelaza oraz korzystnie wpływa na stan naczyń krwionośnych.
- Kwas foliowy, który jest ważnym składnikiem biorącym udział w procesach krwiotworzenia i podziałach komórkowych. Dodatkowo pozwala utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi poprzez poprawę elastyczności żył i tętnic.
 

Dawkowanie

Zawartość saszetki należy dodać do niewielkiej ilości (2-3 łyżki) ściągniętego pokarmu matki lub mleka, a następnie wymieszać. Przygotowaną zawiesinę podać dziecku bezpośrednio po sporządzeniu.

Dodatkowe

Actiferol Fe™ posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, bioprzyswajalne żelazo 7 mg

Actiferol Fe®  to skuteczny i wyjątkowo delikatny preparat, opracowany specjalnie dla noworodków od pierwszych dni życia: urodzonych przedwcześnie, o małej masie urodzeniowej oraz niemowląt z niedokrwistością fizjologiczną.

Actiferol Fe® START to opatentowana formuła zawierająca najważniejsze składniki wspomagające procesy krwiotwórcze w ilości i postaci odpowiedniej dla noworodków i niemowląt z zaburzonymi procesami krwi otworzenia.

Actiferol Fe START 7mg 30 sasz

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

reklama